Будуємо затишну теплицю Вже багато років теплиці та парники користуються попитом у фермерів і людей, які хочуть вирощувати овочі для себе. Любов до природи закладена в кожній людині на генетичному рівні.

Парник відрізняється від теплиці лише своїми розмірами. Це зменшена копія великих капітальних теплиць, які більше працюють на кількість продукції. А так невеликий парник може зробити кожен бажаючий навіть у себе на балконі.

Будуємо затишну теплицю
Можливий варіант, коли короб і дошки закопують в землю, а потім обтягують клейонкою чи покривають склом, якщо є така можливість. Так що для початку потрібно визначитися з видом конструкції, а потім вже її встановлювати.

Теплиця може бути стаціонарною або тимчасовою. Перша має вигляд повністю сформованою конструкції зі своїм фундаментом або майданчиком. Тимчасова теплиця є пересувною. Найчастіше такий вид споруди збирають з дерев'яних палиць і натягують клейонку, а коли необхідно розбирають.

Для каркаса теплиці можуть використовувати алюмінієвий або оцинкований профіль. Якщо вам хотілося б засклити вашу конструкцію, то найчастіше при цьому використовують полікарбонат або ж органічне скло. Однак такий матеріал виходить трохи дорожче, але прослужить вам набагато довше.

Якщо вам хочеться побудувати справжню міцну теплицю не на один сезон, то краще, якщо однією стороною її буде стіна будинку. В такому випадку ви зможете заощадити і міцніше закріпити вашу будівлю, щоб її не зірвало вітром.