Способи захистити свою побутову техніку від перевантажень Далеко не всі замислюються про те, що як би не дорого коштувала техніка, вона може виходити з ладу. З-за надмірного перенапруження, що з ладу може вийти абсолютно будь-яка техніка, будь то телевізор, холодильник, або навіть звичайний електричний чайник.

Лише після цього пересічного споживача відвідує думка про те, що слід було б убезпечити всю свою побутову техніку від перевантажень.

Сума електричної енергії, яка споживається населенням держави, з кожним роком зростає. У сучасному житті нам практично неможливо обійтися без електричних приладів. Проте застаріла проводка в квартирі не завжди призначена для таких великих навантажень. А для обладнання, необхідне постійне і рівне надходження електроенергії.

Для чого, необхідно перевірити всю проводку в квартирі або будинку, перш ніж підключати одночасно безліч приладів, що споживають струм. При необхідності слід замінити проводку повністю або частково. Крім того, не варто забувати, що монтаж електропроводки повинен бути виконаний якісно, а не на швидку руку.

Сучасна електроніка може виходити з ладу, як із-за низького напруги, так і з-за високого. Однак найбільш поширений варіант поломки техніки, пов'язаний з різкими скачками напруги.

Різкий стрибок напруги може бути пов'язаний з погодними умовами, коли на вулиці йде гроза, то більше буде надійно відключити електроприлади від мережі. Правда не завжди є можливість бути присутнім у такі моменти будинку. Щоб убезпечити свої побутові прилади, можна встановити спеціальний щиток розрядник, який позбавить вас від різких стрибків напруги, пов'язаних з метеоумовами. У сучасному житті, подача струму в квартиру здійснюється через 3 дроти, через що установка розрядника потрібно для кожного з них.

Також існує інший спосіб захистити свої електричні прилади. Ви можете придбати звичайний мережевий фільтр, який помітно вирівнює напруга. Відразу варто відзначити, що дешеві варіанти – це гроші на вітер. Проте стовідсоткової захисту такий спосіб боротьби з перепадами напруги, не дає.

Варто пам'ятати, що виною перепадів напруги можуть слугувати трансформаторні підстанції, які в багатьох районах знаходяться в жахливому стані і не справляються зі своїми функціями. Також виною може стати недосвідчений електрик, який через своїх неправильних дій спалює всі побутові прилади, що працюють від електрики.

Хороший спосіб убезпечити свої побутові прилади – це придбати батарею безперебійного живлення. Подібні апарати не тільки вирівнюють напругу в ланцюзі, але і не дозволяють приладів різко відключатися через вбудованої електричної батареї, яка накопичує струм. У безперебійних систем, є істотний недолік, найчастіше за їх якість доведеться віддати чималу суму грошей.

Для економії ваших грошових коштів, рекомендується придбати блок живлення АЗМ-40А. Даний варіант блоку 220-on.ru відрізняє закладена програма, яка при зниженні напруги до 170 Вольт, або підвищення до 265 Вольт відключає від мережі всю вашу техніку. При цьому, коли напруга вирівнюється, подача струму до техніки автоматично повертається через пару хвилин.

Крім того, існує також альтернативний варіант боротьби зі стрибками напруги – це ПРИСТРІЙ, що встановлюється в сукупності з датчиком підвищення напруги. Якщо датчик подає сигнал, то ПЗВ, автоматично відключає всі прилади від мережі. Для їх включення, потрібно буде перезапустити УЗО.

Щоб убезпечити побутову техніку від перевантажень, не варто зупинятися на одному варіанті захисту. Тут бажано використовувати всі способи, що допоможе вам надійно захистити свої електричні прилади від виходу з ладу із-за перевантажень.