Будівництво з піноблоків Тут виробляють нові матеріали, за допомогою яких можна побудувати будь-які будови набагато дешевше, надійніше і швидше. Нова технологія пропонує інноваційний матеріал, піноблоки.

Виготовлення понелоков

Його готують із спеціального матеріалу. Для цього цемент і пісок змішують у визначених пропорціях. Додають спеціальну вспенивающую суміш. Розчин розливають по формах і чекають до повного охолодження. Після цього він розпилюється на окремі блоки. Їх можна використовувати для будівництва будь-яких будівель.

Піноблоки розпилюють на блоки різних розмірів. Від цього залежить їх ціна. Якщо ви вирішили побудувати будинок, гараж або дачу з піноблоків, то отримаєте ряд переваг. По-перше, його доступна ціна. Але окрім низької ціни даний матеріал унікальний. Піноблоками дуже легко користуватися при будівництві. Будова з таких блоків виходить набагато легше, ніж з бетону і цегли. І зусиль на будівництво буде потрібно набагато менше.

Будівництво з піноблоків
Будівництво з піноблоків

Піноблоки пиляються ножівкою. Це дуже зручно, якщо необхідно скоригувати розміри деяких блоків. Але при цьому блоки дуже міцні. Піноблоки з'явилися на ринку зовсім недавно, але вже завоювали велику популярність.

Технологія будівництва

Дуже проста технологія будівництва. Якщо вам потрібно побудувати будинок, і ви вирішили використовувати піноблоки, вам не потрібен буде потужний фундамент. Це завдяки легкості матеріалу. Стіни під час будівництва потрібно зміцнювати арматурної рамкою.

Будівництво з піноблоків
Робиться це просто. У блоках у верхньому рядку потрібно випиляти отвори і помістити в них арматуру. Після цього залити сумішшю. Конструкція в цьому випадку буде більш міцною. Для скріплення блоків використовується спеціальний клейовий розчин. Тому робота протікає просто, без ускладнень.

Щоб побудувати будинок з піноблоків, потрібно затвердити проект. І на підставі його придбати піноблоки потрібного розміру.

З піноблоку можна побудувати не тільки одноповерховий будинок. Будівля з декількох поверхів, зведена з піноблоків, буде достатньо міцним і надійним. Розміри у піноблоків сьогодні можуть бути різними. Хоча перші блоки стандартного розміру, 200х200х400 мм Теплова захист будинку залежить саме від товщини блоків.