Особливості протипожежних воріт Вогонь – стихія, яка завжди була важлива для людини, і в той же час з давніх часів людина боявся перед вогнем, хоча і зміг його приручити. Стихією вогонь називають не даремно, тому що він дуже просто може вийти з-під контролю, а ось повернути цей контроль над вогнем буває складно, та й що говорити, практично неможливо.

Саме сьогодні сучасні протипожежні системи так актуальні. І це обумовлено давнім прагненням людини захистити себе і свою родину від руйнівної сили вогню. Різноманітність протипожежних пристроїв зараз сприяє надійному захисту від сил вогню.

Серед таких захисних механізмів увагу варто приділити протипожежним воротах. Чому вогонь здатен зруйнувати цілу будівлю за кілька хвилин?

Та тому, що в такому будинку немає спеціального захисного механізму, який би зупинив поширення вогню по всьому будинку, убезпечив би ділянок займання від інших кімнат. Протипожежні ворота якраз і покликані здійснювати такий захист.
Принцип влаштування протипожежних воріт досить простий – спеціальна автоматична система дозволяє механізму швидко зорієнтуватися і закрити ворота, що запобіжить подальше поширення вогняної стихії. А щоб люди могли евакуюватися з палаючого приміщення, придумані спеціальні хвіртки в таких воротах.

Протипожежні ворота на будівельному ринку представлені самими різними типами, які залежать від форми воріт і матеріалів, з яких вони виготовлені. Для виготовлення протипожежних воріт зараз застосовуються стійкі до вогню і високої температурі матеріали – вогнетривке скло, МДФ, також покупець таких воріт може замовити для себе індивідуальну конструкцію, в якій продемонструють всі його побажання. Протипожежні ворота дозволяють стримувати пориви полум'я протягом півтора годин і цього завжди достатньо для того, щоб врятуватися самій і врятувати свої найцінніші речі в палаючому будинку.

Особливості протипожежних воріт

Крім захисту від вогню протипожежні ворота сприяють активній захисту від диму. Весь брудний повітря просто залишається в місці свого локалізації і не поширюється по всіх кімнатах у приміщенні. Тому при встановленні таких воріт у вас значно знижується ризик отруїтися під час пожежі чадним газом.

Протипожежні ворота можуть регулюватися за допомогою автоматичної системи управління, але можна здійснювати таке регулювання вручну. При налагодженні системи роботи протипожежних воріт вручну можна встановити технологію їх спрацювання під себе (тобто система може спрацювати під час пожежі або ж при зломі вашого житла, при відсутності електрики і т. д).