Установка дорожніх знаків вимоги законодавства Дорожній знак – це невід'ємний елемент будь-якої автомобільної магістралі або дороги, завданням якого є встановлення правил на конкретному її ділянці. Повноцінна установка дорожніх знаків можлива тільки в тому випадку, якщо їх наявність є обов'язковою.

У законодавстві прописано кілька нормативних актів, які регламентують проведення монтажних робіт.

Хто може поставити дорожній знак?

Правом проведення монтажних робіт, пов'язаних з установкою дорожніх покажчиків, наділена дирекція з організації дорожнього руху. В її обов'язки входить не тільки виконання установки, але і оцінка поточної ситуації на конкретній ділянці. Це необхідно для того, щоб монтаж був максимально обґрунтованим. Забороняється встановлення в місцях, де наявність знака не є обов'язковим, або в силу рельєфу та інших обставин виконати зазначені вимоги неможливо.

Буває і так, що рішення про виконання монтажних робіт беруть співробітники Державної адміністративно-технічної інспекції. Вони підключаються до роботи тоді, коли помістити знак треба недалеко від проведення будівельних робіт, пов'язаних із спорудженням великого будинку незалежно від його призначення (житлове, комерційне, адміністративне, виробниче і так далі). При цьому установка покажчика потрібно тоді, коли їзда по ділянці в звичайному режимі може призвести до дорожньо-транспортних пригод. За монтажем стежить поліція.

Проблема незаконного встановлення дорожніх покажчиків завжди мала місце на території Росії. Багато приватні організації та підприємства віддають перевагу встановлювати недалеко від своєї території покажчики типу «Стоянка для персоналу» і так далі. Справа в тому, що наявність подібних покажчиків суперечить законодавству, оскільки обмежуються законні права учасників руху.

Ще одна типова ситуація – деякі власники квартир у багатоповерхових житлових будинках власноруч монтують знак, що забороняє в'їзд на територію. Як показує практика, його зовнішній вигляд відрізняється від затвердженого з вимогами ГОСТ.

Запам'ятайте! Якщо ви побачили, що на прилеглій території багатоповерхового будинку встановлений знак, що забороняє проїзд, відразу ж зв'яжіться з представниками дорожньої інспекції. Вони швидко приїдуть на місце і приберуть цей знак. В їх обов'язки входить пошук людей, які самостійно поставили покажчик без узгодження з відповідальною структурою.

Якісні дорожні знаки тільки в DTC!

Якщо старий дорожній знак вже непридатний до подальшої експлуатації, і його необхідно замінити новим, ви можете оформити покупку нового екземпляра на сайті http://ekodorsnab.ru. Тут представлений широкий асортимент продукції за доступними цінами. Потенційні клієнти можуть оформити замовлення в будь-який зручний час. Для цього достатньо залишити заявку на сайті, або зателефонувати штатним консультантів.