Пожежна безпека в приватному будинку При будівництві будинку не варто забувати про пожежну безпеку Вашого будинку. Особливу увагу необхідно приділити матеріалів, які будуть застосовуватися на ділянках з підвищеним ризиком спалаху: повітроводи, короби для електричної проводки, камінні портали.

Зручним і відносно недорогим матеріалом в даному випадку може бути гіпсокартон вогнетривкий.

hatabud.com.ua зараз досить легко. За зовнішнім виглядом він відрізняється від звичайного або вологостійкого кольором, який покриває серцевину листа. Гіпсокартон вогнетривкий має рожевий колір.

Основні характеристики вогнетривкої гипосокартона

До складу крім традиційного гіпсу входить армуючий шар зі скловолокна і глини. Коли виникає пожежа, після вигоряння зовнішнього шару листа, в такому гіпсокартоні сердечник зберігається у своєму первісному вигляді набагато довше, ніж у звичайного або вологостійкого листа. Такі листи руйнуються повністю після 20 хвилин впливу вогню. Вогнетривкі листи не руйнуються протягом 45 хвилин від початку дії вогню. Варто відзначити, що у складі такого листа знаходиться приблизно 15-25% кристаллизированной води, яка є своєрідним пожаротушитилем.

Сучасні газові котли – гарант безпечного обігріву будинку

З настанням опалювального сезону кількість випадків пожежі істотно зростає. Нерідко причиною біди стають застарілі або несправні котли. Щоб убезпечити своє житло, варто встановлювати перевірене опалювальне обладнання. Останнім часом великою популярністю користуються газові котли від відомого чеського виробника Протерм. Купити газові котли Protherm можна на hatabud.com.ua офіційного представника. Завдяки багатоступеневою системою захисту від впливу негативних факторів, продукція Протерм є однією з найбезпечніших на ринку Європи. Встановивши в своєму будинку такий котел, Ви забезпечуєте свою сім'ю безпечним і економним джерелом тепла і гарячої води.

Вогнегасник в будинку

Установка системи пожежогасіння є досить дорогим заходом. Тому в якості альтернативи можна придбати два порошкових вогнегасника і провести для всіх членів сім'ї інструктаж по його використанню.

Використання пожежобезпечних матеріалів і наявність засобів гасіння вогню будуть запорукою захисту Вашої сім'ї від пожежі.