Садовий ставок в ландшафтному дизайні Кожен, хто живе в приватному будинку, хоче створити на території свій особливий куточок, який буде відповідати всім його вимогам, де можна буде відпочити, насолоджуючись красою цього місця.

Зараз це легко зробити, завдяки сучасним методам ландшафтного дизайну. На будь-якій ділянці, незалежно від його розмірів, можна створити відповідну обстановку.

Існує безліч способів облаштувати територію. Добитися максимального ефекту і повністю перетворити свій сад допоможе створення водойми. Він додасть кожній ділянці незвичайність й чудову красу.

Втомившись від міського шуму, приємно повернутися додому, щоб насолодитися тишею. Повністю відпочити від суєти і поспіху можуть господарі приватних будинків. Однак не завжди достатньо просто озелененого ділянки. Подарувати спокій допоможе садовий ставок – ніщо так не заспокоює, як споглядання дзеркальної водної гладі.

Садовий ставок в ландшафтному дизайні
Садовий ставок в ландшафтному дизайні

При влаштуванні садового водоймища потрібно уважно поставитися до його розташуванню, адже він буде корисний для всього ділянки. Не слід влаштовувати ставок поруч з деревами і високими чагарниками – падаючі листя і гілки будуть дуже сильно засмічувати його (особливо восени).

Ще більше допоможе прикрасити сад штучний водоспад. Мало що може зрівнятися із заспокійливим дзюркотінням води і грою сонячних променів в сріблястих струменях.

Не варто забувати, що плівка для дна здатна витримати строго певний тиск, тому не варто робити ставок занадто великим і глибоким, адже він виконує лише декоративну функцію. У ньому можна розташувати фонтан або каскад струмочків. Все це допоможе зробити сад надзвичайно красивим і привабливим, а влітку ще й подарує таку бажану прохолоду.