Для чого потрібен садовий подрібнювач Робота на присадибній території заміського будинку зазвичай забирає багато часу і сил, тому існує цілий ряд пристосувань, що полегшують життя. Один з таких інструментів – садовий подрібнювач, або чиппер, що дозволяють самостійно готувати садовий компост, використовуючи для цього сухі рослини, гілки дерев, овочеві і фруктові відходи.

В цілях безпеки навіть найпростіші моделі садових измельичтелей оснащуються захисної системи, що оберігає руки і одяг від попадання в механізм. При відкритій ємності мотор не буде включатися. Завантаження сировини всередину агрегату виробляється через спеціальну лійку: подрібнений матеріал виводиться через канал внизу чіппера. Основним елементом агрегату виступає фреза або пара ножів: перший варіант особливо підходить в тих випадках, коли проводиться подрібнення великих частинок і дерева. Ножовий подрібнювач більше підходить для переробки трави та тонких гілок. Робота ріжучих елементів здійснюється за допомогою бензинового або електричного двигуна.

По суті, садовий подрібнювач – це велика м'ясорубка, переробна сировину до розміру трісок. При цьому, більш дорогі моделі за принципом роботи такі ж, як і дешеві варіанти. Потужність двигуна безпосередньо впливає на продуктивність пристрою, тому все. Чим відрізняються дорогі чипперы – це двигунами більшої потужності. Якщо садову ділянку не дуже великий, то краще всього придбати електричний чиппер: його потужності та продуктивності буде цілком достатньо.

Садові подрібнювачі електричного типу відрізняються значною простотою в роботі і обслуговуванні. При цьому не утворюється ніяких шкідливих газів, що є важливою деталлю з точки зору екологічності пристрою. Електричний чиппер працює дуже

Для чого потрібен садовий подрібнювач
тихо і відрізняються дуже легким вагою, що дає можливість управлятися з ними жінкам і літнім людям. Їх дуже легко запускати і зупиняти, а вартість – на порядок нижче, ніж у бензинових агрегатів. Для зручності электрочипперы оснащені коліщатками, тому перемістити подібний верстат в потрібне місце дуже легко. Для зручності велика частина моделей садових подрібнювачів має регулювання швидкості і систему очищення ножів.

Купуючи електричний чиппер, важливо знати, що він навряд чи зможе переробити товсті гілки. Також потрібно буде обзавестися подовжувачем або поруч розташованої розеткою, для живлення пристрою.