Тепла кераміка в сучасному будівництві Фахівці стверджують, що близько 50 % тепла випаровується через зовнішні стіни. Щоб цей показник скоротити, виробники випускають ефективний керамічна цегла або теплу кераміку.

Його називають теплим, тому що його характеристики зберігають тепло в стінах будинку. В порожнині цегли залишаються порожнечі, заповнені повітрям, який, як відомо, має прекрасну теплоізолюючу здатність. Крім того, поризована цегла має більш низьку щільність, що теж сприяє його теплопровідності.

Крім відмінних теплозберігаючих властивостей поризована цегла має безліч інших переваг перед повнотілою побратимом. Наприклад, наявність у порожнині цегли пустот, знижує його масу приблизно на 40 %. Це тягне за собою скорочення площі фундаменту.

Тепла кераміка в сучасному будівництві
Адже більше www.postroil.com надає на фундамент невеликі навантаження. Тим більше що і товщина стін скорочується. Вже немає потреби робити товсті стіни. Економічні вигоди від використання поризованного цегли очевидні, тому що вартість зведення фундаменту займає четверту частину загальної вартості будови.

Легкість теплою кераміки дозволяє знизити навантаження на перші поверхи, тому можна будувати будівлі більш високі. А простота укладання керамічної цегли дозволяє закінчити будівництво в більш стислі терміни.

Економічність будівництва будівель з поризованного цегли підкріплюється і скороченням транспортних витрат, і скорочення витрат на сировину для виготовлення теплою кераміки. До переваг теплою кераміки можна віднести також її звукоізоляційні характеристики та екологічні характеристики.

Виробники підкреслюють, що поризований www.postroil.com для зовнішніх стін повинен володіти морозостійкістю. Перші п'ять нижніх рядів будівлі не рекомендується робити з керамічної цегли, інакше стіни може проникнути волога. А якщо вам потрібні www.maklif.ru за низькою ціною, рекомендую придбати їх тут www.maklif.ru