Споруда будинку який цегла краще всього вибрати Будинок з цегли – символ надійності, стійкості, високої якості, багатства. Цей будинок стане для Вас не тільки прекрасним місцем для відпочинку, але і справжньою фортецею: захисним будовою.

Чому саме цегла застосовується для будівництва надійних будинків? Тому що саме цей матеріал відрізняється надійністю, міцністю, довговічністю і відносною простотою при зведенні будинків.

Що необхідно враховувати при будівництві будинку з цього матеріалу? По-перше, звичайно ж, повинна бути добре продуманою планування будинку, розміщення кімнат, можливості майбутнього оснащення будинку усіма необхідними комунікаціями. По-друге, необхідно визначитися з типом цегли, що буде використаний для кладки.

Ось на етапі вибору типу матеріалу і слід загострити увагу майбутніх господарів. Будинок цегляний може бути зведений з двох основних типів цегли, застосовуваних сьогодні на ринку будівельних матеріалів.

Перший вид цегли: керамічний

Виготовлення такого виду будівельного матеріалу проходить із застосуванням червоної глини. Завершальним етапом виробництва цегли стає його випал. Найважливішим якістю такої цегли є його стійкість до впливів різного походження – волога, вогонь, тиск. Кладка фундаменту і зведення несучих стін, міжкімнатних перегородок, кладка камінів, облицювання фасадів – всі ці етапи будівництва проводяться із застосуванням керамічної цегли. В цілому, такий матеріал – універсальний засіб для зведення будинків заміського типу.

Другий вид цеглини: силікатний

Цегляні будинки з цього матеріалу можуть бути різнокольоровими, завдяки застосуванню спеціальних пігментів, які характеризуються стійкістю до лугів і атмосферних впливів. Силікатна цегла – це формована суміш піску і вапна, яка проходить спеціальну обробку на автоклавах. Силікатна матеріал відрізняється більш низькою водостійкістю, ніж керамічний, що створює деякі труднощі при зведенні будинків. Однак характеризується більш високими показниками звукоізоляції. Таким чином, силікатна цегла не може бути названий універсальним сировиною для зведення будинку.

Які технічні особливості у цегли повинні бути (будемо вести мову про керамічній цеглі, як більш привабливому матеріалі для будівництва):

Споруда будинку який цегла краще всього вибрати
1. Показники міцності. Повинна спостерігатися висока опірність навіть при внутрішньому напруженні, деформаціях. Структура цегли повинна залишитися цілісною, без руйнувань.

2. Показники морозостійкості. Тут відзначається здатність матеріалу переносити всілякі атмосферні зміни в бік критичних знижень температур.

3. Виявлення браку. Якщо вибирати матеріал для будівництва таких споруд, як цегляні будинки, то мірками якості для нього має стати ГОСТ. При орієнтації на такі жорсткі вимоги, шлюбом варто вважати недопал або перепал, а також додавання вапняних порід.

Цегляний будинок – Ваша майбутня фортеця, спорудження, яке захистить сім'ю від холодів і дасть прохолоду в спекотний літній день. Завдяки сучасним матеріалам і технологіям, методам і способам кладки, Ваш будинок буде казковим теремом, оберігає від негараздів і негоди, небезпек і бурхливого ритму повсякденному житті. Можливості обробки будинків з цегли практично необмежені. Це означає, що будинок своєї мрії Ви побудуєте без праці, заповніть його вишуканою меблями, створите затишний шик власного житла.