Важливість організації резервного електропостачання Пару десятків років тому люди задовольнялися малим: на дачах були встановлені колодязі з підвішеним металевим відром, а тепло та затишок у будинок приносили дерев'яні печі.

Зараз на сторожі людського тепла і затишку стоять автоматичні і напівавтоматичні системи, які дозволяють не замислюватися про такі питання, чому в крані завжди є гаряча вода і чому в будь-яку погоду вдома завжди оптимальна температура. На жаль, для повноцінної роботи таких пристроїв необхідно електропостачання, робота якого погіршується з кожним роком, як можна побачити на практиці. За подачу електрики відповідають вже старенькі підстанції і старі лінії передач, навантаження на які зростає з кожним днем, так як нових споживачів все більше.

Якщо грамотно складати проект, то в ньому обов'язково повинна бути структура, що забезпечує резервне енергопостачання, що працює від бензинового або дизельного генератора. Якщо ж цей пункт у свій час обійшли, то постає питання – як гармонійно і якісно встановити електростанцію?

Для заміських будинків

Саме тут найчастіше бувають перебої в електромережі. Основне завдання в цьому випадку – грамотний вибір генераторної установки і стабілізаторів напруги. Замір опору ізоляції також важливий пункт в цих роботах, які варто довірити професіоналам. Далі техніку підключають і монтують або в будинку, або у спеціально відведеному приміщенні. Кожна електростанція здатна оснащуватися авто-запуску і управлінням навантаженням. Для поліпшення роботи генератора, його можна доповнити вентиляційною системою, відведенням вихлопних газів і знизити рівень шумів.

Для офісу

Невід'ємна частина будь-якого бізнесу – збереження інформації, і її втрата може призвести до серйозних втрат фінансів. Вихід – придбання джерела живлення, що забезпечує безперебійну роботу мережі, однак без додаткових акумуляторів це продовжить роботу всього на 7-10 хвилин. Насправді безперебійної буде система, що включає в себе генераторну установку автоматичного запуску і сучасним ДБЖ.

Підбір обладнання такого типу – завдання не просте, так як важливим критерієм тут будуть потужностні характеристики та конфігурація.

Важливість організації резервного електропостачання
Важливість організації резервного електропостачання

Для виробництв

Кожне виробництво, чим би воно не займалося, обов'язково оснащено різноманітним обладнанням, більшість з яких вимагає безперебійної роботи. Якщо такий комплекс вийде з ладу, то запустити його знову не тільки проблематично, але й дорого. Гарант постійного електропостачання - генераторна установка, що працює за допомогою сучасного дизельного двигуна.

Установка повинна відповідати умовам виробництва. Після монтажу слід подбати про налаштування обладнання, для чого створюються електричні та механічні системи відповідного типу. Не варто забувати про сервісному забезпеченні такої установки та її модернізації.

Вибір підібраного обладнання – половина завдання. Довірити монтаж і налаштування слід тільки кваліфікованим майстрам, які володіють навичками і досвідом роботи з технікою даної категорії.