Типи горищних сходів і основні вимоги до них Практично всі власники, звичайно ж, краще мати в своїх заміських будинках досить зручну у використанні, максимально надійну і, в той же час, досить компактну горищні сходи.

Однак через присутнього сьогодні на ринку надзвичайно великого асортименту подібних виробів, здійснити правильний вибір найбільш відповідного варіанту, часто виходить неймовірно важко.

Найбільш важливі вимоги до горищним сходам

Конкретно до горищним сходам, як правило, висувається ряд своїх певних вимог. Так, приміром, подібна конструкція повинна неодмінно відрізнятися максимальними показниками в плані своєї міцності і своєю абсолютною безпекою.

Типи горищних сходів і основні вимоги до них
Деякі типи сходів виглядають неймовірно привабливо, проте по своїй функціональності, вони часто підходять далеко не для кожного випадку. Адже якщо, наприклад, взяти виріб гвинтової конструкції, то для літніх людей вона, звичайно ж, навряд чи буде доречною.

Сам сходовий проріз, в подібній ситуації, також повинен володіти необхідною для кожного конкретного випадку шириною. Однак, при цьому, дуже важливо обов'язково брати до уваги і таку деталь, що при підвищенні цього показника, також вельми істотно збільшуються тепловтрати. Для істотного підвищення рівня безпеки, практично всі типи таких конструкцій, обов'язково додатково обладнуються спеціальними захисними поручнями і поручнями.

Вимоги щодо безпеки у таких сходів, також заслуговують дуже серйозної уваги. Будь-яка подібна конструкція повинна обов'язково володіти вантажопідйомністю хоча б, як мінімум, 150 кг. Однак, при цьому, чим цей показник вище, тим краще.

Типи горищних сходів і основні вимоги до них

Основні вимоги горищних сходів

Найкращим рішенням для будь-якого будинку, звичайно ж, вважаються ті типи горищних сходів, які в складеному вигляді не займають занадто багато місця. Сьогодні, серед усіх існуючих моделей, найбільшою популярністю користуються складні або розсувні сходи, виготовлені з металу або з досить міцних порід деревини.

Сходи складного типу зазвичай складаються з певної кількості окремих елементів, які між собою мають досить надійне і міцне з'єднання. Особливість подібних конструкцій полягає в тому, що в них передбачена можливість регулювання висоти.

Що ж стосується розсувних горищних сходів, то їх конструкція зазвичай передбачає наявність тільки двох елементів, один з яких досить надійно прикріплюється безпосередньо до самого люка.