Як вибрати диван та крісло-ліжко Здається, що вибір роматти.рф і для будинку – завдання одна з найлегших – зупиняєш свій погляд на симпатичній меблів з приємною на дотик оббивкою, і все, справу зроблено.

Вибрати диван, насправді, не так просто, і до цього питання не варто ставитися поверхово. Така покупка буде прикрашати ваш будинок на протязі довгих років. Щоб не прогадати, і не мучитись безсонними ночами на незручному дивані, приділіть вивченню нюансів всього пів години. Ця стаття дозволить вам підібрати той варіант, який влаштує за всіма параметрами.

Для того, щоб зрозуміти, який вам потрібен диван, необхідно відповісти на декілька простих питань:

• де і яким чином буде використовуватися диван або крісло-ліжко? Для кожної кімнати, будь то вітальня, спальня або дитяча, необхідно підбирати різні моделі диванів. Якщо простіше, то для спальні необхідно вибирати м'яку і комфортне ліжко, коли для вітальні підійде більш тверда меблі. Якщо диван буде встановлений в офісі, то варто звертати увагу на жорсткі моделі, які не дадуть занадто розслабитися під час робочого процесу;

• якої форми і розміру повинна бути меблі? Якщо приміщення довге, з рівними стінами, то відмінно впишеться рівний диван, який можна розкладати вперед. У вітальню краще ставити кутовий варіант, що дозволяє заощадити зайвий простір.
Розмір меблів залежить від самого приміщення – якщо кімната простора і світла, можна купувати велику модель.

• яка оббивка буде більш практичною? Якщо ви більше віддаєте перевагу оббивну тканину, ніж на шкіру, то прекрасний варіант – диван з щільною оббивкою. Ключовий фактор при виборі оббивки – можливість чищення таких меблів. Чудово, якщо оббивка оброблена спеціальними засобами, що дозволить їй не вбирати вологу і перешкоджати утворенню жирних плям. Комфорт залежить від того, наскільки буде натуральним матеріал оббивки, який дозволить дивану «дихати». Зворотна сторона питання – чим більше у складі ненатуральних матеріалів, тим легше доглядати за такою меблями.

Як вибрати диван та крісло-ліжко
• завдяки яким властивостям наповнювача диван буде довго зберігати форму? Лікарі рекомендують звертати увагу на такі гіпоалергенні наповнювачі, як синтепон або поролон. Якщо ви бажаєте зберегти свою поставу, то дізнайтеся у продавця, оснащений диван двухконусными металевими пружинами;

• який каркас дивана вважається правильним? Великою популярністю користується меблі, оснащена каркасом з металу і дерева. Кожен варіант буде достатньо жорстким і міцним. Каркас з металу – довговічний, а з дерева – більш екологічний;

• як вибрати м'які меблі з найкращим механізмом трансформації? Це питання залежить від того, з якою метою диван буде використовуватися. Якщо у ваших планах немає щоденної збирання-розбирання дивана, то можна сміливо вибирати диван з механізмом еврософа. Більш складний варіант меблів має назву – диван-акордеон.