Вибір труб для водопостачання дачі На дачній ділянці, як правило, відсутня організована система водопостачання, тому її проведення лягає на плечі господаря будинку.

І тут постає питання, які ж труби вибрати, щоб вода подавалася з свердловини в будинок довгий час і без аварійних ситуацій.

Якщо вас цікавить покупка готового бізнесу, то на www.jurc.ru можна дізнатися які є варіанти.

Металеві водопровідні труби

Труби із сталі раніше встановлювали в системі міського водопостачання. Вони коштують досить дешево, але схильні до корозії і швидкого зносу. Фахівці не рекомендують зупиняти свій вибір на стали, щоб уникнути постійного ремонту системи водопостачання. Іншим матеріалом для виготовлення труб служить мідь. Вона також піддається впливу іржі через скупчення конденсату і постійного окислення.

Вибір труб для водопостачання дачі
Крім того, із-за наявності різних домішок у воді такі труби обростають зсередини мінеральними відкладами, і через 10 років просвіт мідної труби може зменшитися вдвічі. Ви можете вибрати металеві труби з оцинкованих матеріалів, тоді всі проблеми з корозією будуть вирішені, і вони прослужать дуже довго. Оцинковка наноситися як на внутрішню, так і на зовнішню поверхню труби, тому вона повністю захищена від негативного впливу вологості.

Поліетиленові труби

Такий матеріал для труб є ідеальним для пристрою дачного водопроводу. Поліетиленові труби витримують вплив агресивних середовищ, корозії і механічну деформацію. При прокладці системи можна її поглибити досить низько, так як поліетилен не боїться заморозків. При утворенні льоду всередині труби, вона не розірветься, а лише розтягнеться. Вмонтовувати таку систему водопостачання досить просто, тому з роботою впорається навіть непрофесіонал.

Труби з металопластику та поліпропілену

Металопластик також як і поліетилен має ряд переваг. Такі труби не схильні до утворення нальотів з внутрішньої сторони і завжди залишаються чистими і гладкими, тому створюють мінімальний опір вільному току води. Їх дуже легко монтувати. Недоліком будуть тільки часті протікання, які можуть виникати при перепадах температури води. Найкращим матеріалом для труб водопроводу можна вважати поліпропілен. Труби з нього коштують досить дешево і володіють чудовими якостями. Вони не протікають і витримують високий тиск води.